Zespół

 

Marcin-profilowe

Marcin Jodłowski

Specjalista w zakresie teologii moralnej, małżeństwa i rodziny, a także marketingu i marketingu internetowego.
Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.
Nauczyciel w szkole średniej, wolontariusz, ekolog.
Od kilku lat zawodowo zajmuje się marketingiem i marketingiem internetowym.
Fundator i Prezes Fundacji Life Promotion.

 

 

 

Sylwia-profiloweSylwia Grzesiak

Z wykształcenia i profesji pielęgniarka, ukończyła także studia z zarządzania w ochronie zdrowia, wykwalifikowana w zakresie opieki długoterminowej, instruktor fizjoterapii, członek Domowego Kościoła.
Szczególnie bliskie są jej problemy osób starszych, przewlekle chorych, osób zmagających sie z choroba swoją lub innych.
Pełna energii i pomysłów, jest dla nas inspiracją i oparciem w opracowywaniu rozwiązań, które służą poprawie jakości życia pacjentów szpitali i domów opieki.

 

 

 

Darek-profilowe Darek Szostek

Certyfikowany trener i coach (ICC), przedsiębiorca, konsultant, właściciel agencji coachingu Star Level.
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie, m.in. przy zarządzaniu dużymi (ponad 60 osób) interdyscyplinarnymi projektami IT, budowaniu i koordynowania zespołów. Od kilku lat zajmuje się praktycznymi procesami wdrażania w organizacjach idei: Zarządzania 2.0 i Zarządzania talentowego, oraz budowaniem u osób trwałego stanu mentalności zwycięzcy jako źródła osiągania przez nich Mistrzostwa Osobistego. Twórca podejścia Coaching Mentalności Zwycięzcy dla biznesu i sportu. Pracuje z liderami, menedżerami, właścicielami firm a także ze sportowcami, reprezentantami Polski nad osiąganiem przez nich sukcesów na miarę ich potencjału ukrytego przede wszystkim w ich części nieświadomej.